Posadzki i Wylewki Maszynowe (Mixokret)

Kiedy budujecie Państwo Wasz wymarzony dom, z pewnością chcielibyście skorzystać z rozwiązań nowoczesnych i ekonomicznych, a jednocześnie  gwarantujących wysoką trwałość. Jednym z ważniejszych elementów prac budowlanych są fachowo wykonane wylewki i posadzki.

Nasza firma oferuje Państwu wykonanie wylewek i posadzek betonowych profesjonalnym agregatem Mixokret.

Wylewki z Mixokreta mogą być podłożem pod podłogi drewniane, gres, panele podłogowe, wykładziny winylowe i dywanowe. Świetnie sprawdzają się również przy ogrzewaniu podłogowym. Podkłady takie są odporne na wilgoć, dlatego też możemy je wykonywać zarówno w pomieszczeniach suchych, jak  i tych bardziej narażonych na działanie wody.

Do wykonania wylewki z Mixokreta zużywa się znacznie mniej materiału, niż do wylewek wykonywanych manualnie. Czas przeprowadzanych prac również jest o wiele krótszy. Wylewki, czy posadzki z agregatu nie wymagają stosowania mas wyrównawczych i wylewek samopoziomujących.       

Wylewki oferowane przez naszą firmę charakteryzują się gładkością i trwałością. Nie zmieniają  kształtu pod wpływem obciążeń i nie pylą po wyschnięciu. Używamy najwyższej jakości materiałów i dysponujemy nowoczesnym agregatem, co pozwala na szybki przebieg prac. Nasze posadzki cechuje idealne wypoziomowanie powierzchni.

Pracownicy naszej firmy dysponują fachową wiedzą i  przyjemnością udzielą Państwu porad i wskazówek dotyczących naszej usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Gwarantujemy, że nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wymagającego Klienta.     

Nasze usługi świadczymy na całym Śląsku a w szczególności w miastach:

  • Katowice
  • Gliwice
  • Rybnik
  • Wodzisław Śląski
  • Orzesze

wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy

gwarantują Państwu doskonałą jakość i trwałość wykonanych usług!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.